KONST / Litografier / Färglitografi 11706541
nr 1170 6541
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Färglitografi, Signerad och numrerad 197/360, Gröna Lund, motivet: 56x74
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 19 mars 2018
kl 18:28:50
18/3 12:39:48
19 mar
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö